Atsiprašome, bet dėl susidariusios padėties galimas siuntų gavimo vėlavimas. Labai atsiprašome už nepatogumus. Nežiūrint į viską, mes darbuojamės ir siunčiame! NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 50€

  • SVEIKATINGUMAS/SPORTAS/LIEKNĖJIMAS

  • NUOLAIDOS VISOMS PREKĖMS
  • LIEKNĖJIMO PRODUKTAI

SVEIKATINGUMAS/SPORTAS/LIEKNĖJIMAS

NUOLAIDOS VISOMS PREKĖMS Peržiūrėti viską

LIEKNĖJIMO PRODUKTAI

Patikrinkite dabar
NOBL PRO išrūgų baltymai

NOBL PRO IŠRŪGŲ BALTYMAI

APSIPIRKTI

NOBL BCAA 2:1:1 AMINO RŪGŠTYS

APSIPIRKTI

SUKRALOZĖS MILTELIAI

APSIPIRKTI
  • KODĖL NOBL?

  • NOBL komanda pradėjo darbą su nedidele komanda sporto mokslininkų, kurie ieškojo naujoviškų būdų, kaip maksimaliai padidinti sportininkų rezultatus, jie mokėsi ir taip gimė NOBL. Mūsų mokslininkai žinojo, kad jie ne pirmieji ir nepaskutiniai kuriantys maisto papildų liniją. Jie naudojo savo patirtį atrandant unikalius, išskirtinius mišinius, kurie buvo moksliškai įrodyti, kad skatinta raumenų augimą, ištvermę, svorio kritimą ir stiprina imuninę sistemą. Mūsų misija nepasikeitė. Mes iki šiol kuriame produktus mūsų laboratorijoje ir turime daug tarpininkų bei partnerių. Nėra milžiniškų sandėlių, gamyklų ar gamintojų. Čia pas mus kokybė svarbiausia ir kiekvienas produktas yra pagamintas iš kelių paprastų ingredientų be pasleptų cheminių žaliavų. Mes bendradarbiaujame su vietos ūkiais, kad gauti natūralias žaliavas. Nėra jokių chemikalų ar priedų, o mūsų formules ir visi mūsų siūlomi skoniai yra natūralus. NOBL mitybos produktai buvo suformuluoti ir suderinti su sportininkais. Nesvarbu koks yra jūsų fizinis pasiruošimas, mūsų produktai gali padėti jums pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, nesvarbu ar jūs sportuojate aktyviai ar tik retkarčiais.
  • Esame įsikūrę Lietuvoje

  • Geografiškai Lietuva yra pačioje Europos širdyje. Šalis yra užėmusi 1-ąją vietą CEE regione "Green City" indekse. Lietuva turi ilgą istoriją, kaip teikti ekologines ir ekologiškas alternatyvas įvairiuose srityse – nuo kasdienio vartojimo prekių iki grožio produktų ir ekologiškų vaistų. Žemės ūkio paskirties žemė užima 70% Lietuvos, o tai reiškia, kad karvės, kurios auginamos pieno melžimui yra naudojamos ir baltymų gamybai ir yra laisvai ganomos, todėl gamina aukštesnės kokybės, maistingesnį, geresnio skonio pieną. Mes esame vieni iš geriausių papildų gamintojų, kurie teikia aukštos kokybės, grynus ir natūralius baltymų miltelius ir kitus su sveikata susijusius produktus. Su ūkininkais, kurie iš kartos į karta rūpinasi savo karvėmis, ko nerasi fabrikiniuose ūkiuose, mes kartu galime užtikrinti aukšta gerovės ir produktų kokybės lygį. Todėl pasitenkinimas mūsų produktais yra garantuotas.

KODĖL NOBL?

NOBL komanda pradėjo darbą su nedidele komanda sporto mokslininkų, kurie ieškojo naujoviškų būdų, kaip maksimaliai padidinti sportininkų rezultatus, jie mokėsi ir taip gimė NOBL. Mūsų mokslininkai žinojo, kad jie ne pirmieji ir nepaskutiniai kuriantys maisto papildų liniją. Jie naudojo savo patirtį atrandant unikalius, išskirtinius mišinius, kurie buvo moksliškai įrodyti, kad skatinta raumenų augimą, ištvermę, svorio kritimą ir stiprina imuninę sistemą. Mūsų misija nepasikeitė. Mes iki šiol kuriame produktus mūsų laboratorijoje ir turime daug tarpininkų bei partnerių. Nėra milžiniškų sandėlių, gamyklų ar gamintojų. Čia pas mus kokybė svarbiausia ir kiekvienas produktas yra pagamintas iš kelių paprastų ingredientų be pasleptų cheminių žaliavų. Mes bendradarbiaujame su vietos ūkiais, kad gauti natūralias žaliavas. Nėra jokių chemikalų ar priedų, o mūsų formules ir visi mūsų siūlomi skoniai yra natūralus. NOBL mitybos produktai buvo suformuluoti ir suderinti su sportininkais. Nesvarbu koks yra jūsų fizinis pasiruošimas, mūsų produktai gali padėti jums pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, nesvarbu ar jūs sportuojate aktyviai ar tik retkarčiais.

Esame įsikūrę Lietuvoje

Geografiškai Lietuva yra pačioje Europos širdyje. Šalis yra užėmusi 1-ąją vietą CEE regione "Green City" indekse. Lietuva turi ilgą istoriją, kaip teikti ekologines ir ekologiškas alternatyvas įvairiuose srityse – nuo kasdienio vartojimo prekių iki grožio produktų ir ekologiškų vaistų. Žemės ūkio paskirties žemė užima 70% Lietuvos, o tai reiškia, kad karvės, kurios auginamos pieno melžimui yra naudojamos ir baltymų gamybai ir yra laisvai ganomos, todėl gamina aukštesnės kokybės, maistingesnį, geresnio skonio pieną. Mes esame vieni iš geriausių papildų gamintojų, kurie teikia aukštos kokybės, grynus ir natūralius baltymų miltelius ir kitus su sveikata susijusius produktus. Su ūkininkais, kurie iš kartos į karta rūpinasi savo karvėmis, ko nerasi fabrikiniuose ūkiuose, mes kartu galime užtikrinti aukšta gerovės ir produktų kokybės lygį. Todėl pasitenkinimas mūsų produktais yra garantuotas.

Atsiliepimai

 "Jūsų baltymai yra nuostabus. Mes išbandėme juos savo ofise, ir likome sužavėti, kaip gerai jie ištirpsta ir koks jų geras skonis. Gėriau daug įvairiausių maisto papaildų, tačiau šie yra geriausi. "

@monica_on_run Yog. Lenkijos jogos bendruomenė

"Ačiū Nobl komandai už jūsų dėmesį ir paramą. Tai yra mūsų pirmasis pasiruošimas kultūrizmo varžyboms su naujais metodais ir papildais, kurie būvo tikrai naudingi ir davė rezultatą. Jau nekalbant apie baltymus , kurių turėjome tiek daug, kad galėtųme net paruošti dar vieną sportininką "

@antonzajanckovskij "IFBB PRO" kultūristas. Pirmos vietos laimėtojas absoliučioje kategorijoje #DiamondCup2019